UPIS U ŠKOLSKU 2024/ 2025. GODINU

Poštovani,

u nastavku možete pronaći rang liste upisanih učenika u Drugom konkursnom roku za upis učenika u srednju školu za školsku 2024/2025. godinu.

Trgovac

Prijem dokumentacije za upis učenika u I razred u školskoj 2024/ 2025. godini obavit će se u prostorijama JU Srednje poslovno-komercijalne i trgovačke škole Sarajevo u  petak (05. 07. 2024.) od 09.00 do 14. 00 sati.

Prema članu 18. Konkursa za upis učenika u I razred srednje škole u školskoj 2024/ 2025. godini u Kantonu Sarajevo učenici su dužni predati slijedeću dokumentaciju:

– Prijava za upis (isprintana iz EMIS sistema)

– Izvod iz matične knjige rođenih (original ili ovjerena kopija)

– Svjedodžba o završenoj osnovnoj školi (original)

– Uvjerenja o uspjehu učenika u VI, VII, VIII razred (original)

– Uvjerenje o rezultatima postignutim na eksternoj maturi (original)

– Druga dokumentacija vezana za ostvarivanje dodatnih bodova (pohađanje muzičke/ baletske škole, status perspektivnog sportiste i takmičenja

Poštovani,

u nastavku možete pronaći rang liste upisanih učenika u Prvom konkursnom roku za upis učenika u srednju školu za školsku 2024/2025. godinu.

Poslovno-pravni tehničar
Komercijalni tehničar
Aranžer
Trgovac